Aktualności

Z głębokim żalem żegnamy

Ś.p.

Dr n. med. Piotra Dropko

 

zasłużonego psychologa, Przewodniczącego Oddziału Lubelskiego PTNK wieloletniego członka Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Wyrazy współczucia Rodzinie Zmarłego

składa

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej


Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za sugestie, prośby i zmotywowanie nas do przygotowania nowych, uzupełniających programów szkoleń warsztatowych z zakresu prowadzenia terapii Neurofeedback. Od października 2019 roku oferujemy Państwu jednodniowe szkolenia uzupełniające.

Po analizie Państwa potrzeb, chcemy Państwu przedstawić trzy pierwsze jednodniowe warsztaty: 1. Szkolenie praktyczne: Neurofeedback dla początkujących. Normy i praca z progami. 2. Szkolenie praktyczne: Neurofeedback dla średniozaawansowanych: Analiza podstawowego QEEG i wybór protokołów. 3. Szkolenie teoretyczne: Fale mózgowe w Neurofeedbacku. Analiza i projektowanie treningów. Programy szkoleń przesyłamy w załączonych plikach.

Szkolenia prowadzi nasz wieloletni partner, wykładowca i terapeuta certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej oraz Institute for EEG-Neurofeedback w Niemczech – pani Agnieszka Dejnowicz-Velitchkov. Szkolenia będą się odbywać w kameralnych grupach do 6 osób, dzięki czemu pani Agnieszka będzie mogła podzielić się z Państwem swoją wiedzą, doświadczeniem i spojrzeniem na świat neurofeedbacku z perspektywy terapeuty-praktyka i Polki-szkoleniowca od 12 lat prowadzącej szkolenia z tej dziedziny w obcych krajach. Aby poznać Państwa preferencje dotyczące warsztatów, prosimy o wypełnienie formularza – krótkiej ankiety umieszczonej w linku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScaNq0VEIn_pzX9aa1TtS1JN6nZBBNcXmsB4yLHc_hb0r-mIQ/viewform?fbclid=IwAR16xa1o9Q_ll9Ywk7t87nKB6vy811hUGLyRVE6S_2PWKdFTBcYJL-EgX1s Prosimy o zapoznanie się z załączonymi plikami, w których znajdują się programy oraz informacje o wykładowcy. Serdecznie zapraszamy i życzymy pozytywnych fal 🙂


EEG Biofeedback w praktyce – to nowa forma szkolenia, której zadaniem jest doskonalenie Państwa umiejętności praktycznych z wykorzystaniem tej innowacyjnej metody terapii.

Szkolenie jest są głównie do osób które nie czują się jeszcze pewnie w samodzielnym prowadzeniu terapii EEG Biofeedback, jak również do osób, które pracują już samodzielnie z pacjentami cierpiącymi na różne dysfunkcje ośrodkowego układu nerwowego i chciałyby ugruntować swoją wiedzę praktykując pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

Każdy uczestnik naszych zajęć otrzyma niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne umożliwiające samodzielne działanie w szerokim spektrum możliwości metody EEG Biofeedback.

W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli okazję przypomnieć sobie zdobyte dotychczas wiadomości dotyczące zasad działania metody EEG Biofeedback, podstaw generacji i rejestracji sygnału EEG oraz funkcjonalnego znaczenia poszczególnych fal mózgowych i metod ich analizy. Omówione zostaną także parametry oceny, rozkład, oraz prawidłowe i nieprawidłowe (występujące w różnych zaburzeniach) wzorce aktywności bioelektrycznej mózgu.

Pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, będziecie Państwo mieli możliwość sprawdzenia i udoskonalenia swoich umiejętności w zakresie samodzielnej konfiguracji sprzętu EEG Biofeedback, a także będziecie wykonywać badania diagnostyczne oraz interpretować ich wyniki.

Głównym zadaniem szkolenia są ćwiczenia, mające na celu poprawienie kompetencji dotyczących wyboru i opracowania protokołów terapeutycznych, przygotowania i konfiguracji ustawień treningowych oraz samego wykonania treningów.

Dodatkowo zajęcia są wzbogacone o część konsultacyjną, w trakcie której Kursant może indywidualnie omówić z Wykładowcą problemy z którymi spotkał się wcześniej, samodzielnie prowadząc terapię.

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT SZKOLENIA POD NUMEREM TELEFONU 22 724-69-40.


Informujemy, że już jest dostępna 2 część książki „Szkolenie licencyjne specjalisty i terapeuty biofeedbacku” pod redakcją dr A.Kubik.   Zapraszamy do zakupu.

BFB cz 2 ksiazki