Aktualności

 


Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za sugestie, prośby i zmotywowanie nas do przygotowania nowych, uzupełniających programów szkoleń warsztatowych z zakresu prowadzenia terapii Neurofeedback. Od października 2019 roku oferujemy Państwu jednodniowe szkolenia uzupełniające.

Po analizie Państwa potrzeb, chcemy Państwu przedstawić trzy pierwsze jednodniowe warsztaty: 1. Szkolenie praktyczne: Neurofeedback dla początkujących. Normy i praca z progami. 2. Szkolenie praktyczne: Neurofeedback dla średniozaawansowanych: Analiza podstawowego QEEG i wybór protokołów. 3. Szkolenie teoretyczne: Fale mózgowe w Neurofeedbacku. Analiza i projektowanie treningów. Programy szkoleń przesyłamy w załączonych plikach.

Szkolenia prowadzi nasz wieloletni partner, wykładowca i terapeuta certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej oraz Institute for EEG-Neurofeedback w Niemczech – pani Agnieszka Dejnowicz-Velitchkov. Szkolenia będą się odbywać w kameralnych grupach do 6 osób, dzięki czemu pani Agnieszka będzie mogła podzielić się z Państwem swoją wiedzą, doświadczeniem i spojrzeniem na świat neurofeedbacku z perspektywy terapeuty-praktyka i Polki-szkoleniowca od 12 lat prowadzącej szkolenia z tej dziedziny w obcych krajach. Aby poznać Państwa preferencje dotyczące warsztatów, prosimy o wypełnienie formularza – krótkiej ankiety umieszczonej w linku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScaNq0VEIn_pzX9aa1TtS1JN6nZBBNcXmsB4yLHc_hb0r-mIQ/viewform?fbclid=IwAR16xa1o9Q_ll9Ywk7t87nKB6vy811hUGLyRVE6S_2PWKdFTBcYJL-EgX1s Prosimy o zapoznanie się z załączonymi plikami, w których znajdują się programy oraz informacje o wykładowcy. Serdecznie zapraszamy i życzymy pozytywnych fal 🙂


EEG Biofeedback w praktyce – to nowa forma szkolenia, której zadaniem jest doskonalenie Państwa umiejętności praktycznych z wykorzystaniem tej innowacyjnej metody terapii.

Szkolenie jest są głównie do osób które nie czują się jeszcze pewnie w samodzielnym prowadzeniu terapii EEG Biofeedback, jak również do osób, które pracują już samodzielnie z pacjentami cierpiącymi na różne dysfunkcje ośrodkowego układu nerwowego i chciałyby ugruntować swoją wiedzę praktykując pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

Każdy uczestnik naszych zajęć otrzyma niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne umożliwiające samodzielne działanie w szerokim spektrum możliwości metody EEG Biofeedback.

W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli okazję przypomnieć sobie zdobyte dotychczas wiadomości dotyczące zasad działania metody EEG Biofeedback, podstaw generacji i rejestracji sygnału EEG oraz funkcjonalnego znaczenia poszczególnych fal mózgowych i metod ich analizy. Omówione zostaną także parametry oceny, rozkład, oraz prawidłowe i nieprawidłowe (występujące w różnych zaburzeniach) wzorce aktywności bioelektrycznej mózgu.

Pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, będziecie Państwo mieli możliwość sprawdzenia i udoskonalenia swoich umiejętności w zakresie samodzielnej konfiguracji sprzętu EEG Biofeedback, a także będziecie wykonywać badania diagnostyczne oraz interpretować ich wyniki.

Głównym zadaniem szkolenia są ćwiczenia, mające na celu poprawienie kompetencji dotyczących wyboru i opracowania protokołów terapeutycznych, przygotowania i konfiguracji ustawień treningowych oraz samego wykonania treningów.

Dodatkowo zajęcia są wzbogacone o część konsultacyjną, w trakcie której Kursant może indywidualnie omówić z Wykładowcą problemy z którymi spotkał się wcześniej, samodzielnie prowadząc terapię.

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT SZKOLENIA POD NUMEREM TELEFONU 22 724-69-40.


Informujemy, że już jest dostępna 2 część książki „Szkolenie licencyjne specjalisty i terapeuty biofeedbacku” pod redakcją dr A.Kubik.   Zapraszamy do zakupu.

BFB cz 2 ksiazki