Aktualności

Szanowni Państwo,
Termin kolejnego egzaminu PTNK to: 14 listopada 2019 r. – AKSON (ul. Sportowa 3, 05-822 Milanówek),

Przerwa Świąteczna

Szanowni Państwo, informujemy, iż w dniach 24  – 31 grudnia 2018 firma będzie nieczynna. W dniach 27, 28 oraz 31 grudnia będzie prowadzony dyżur telefoniczny pod numerem telefonu 795-467-089 oraz 692 009 966 od godz. 09.00 – 13.00 Za utrudnienia przepraszamy


O G Ł O S Z E N I E

Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia w Pruszkowie poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisko Technika EEG

Wymagania :

wykształcenie Technik Elektroradiologii

Kontakt :

Mazowieckie Specjalistyczne  Centrum Zdrowia w Pruszkowie ul. Partyzantów 2/4 Pracownia EEG

Tel. 22 758-60-05 wew. 344 lub 540

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.


EEG Biofeedback w praktyce – to nowa forma szkolenia, której zadaniem jest doskonalenie Państwa umiejętności praktycznych z wykorzystaniem tej innowacyjnej metody terapii.

Szkolenie jest są głównie do osób które nie czują się jeszcze pewnie w samodzielnym prowadzeniu terapii EEG Biofeedback, jak również do osób, które pracują już samodzielnie z pacjentami cierpiącymi na różne dysfunkcje ośrodkowego układu nerwowego i chciałyby ugruntować swoją wiedzę praktykując pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

Każdy uczestnik naszych zajęć otrzyma niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne umożliwiające samodzielne działanie w szerokim spektrum możliwości metody EEG Biofeedback.

W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli okazję przypomnieć sobie zdobyte dotychczas wiadomości dotyczące zasad działania metody EEG Biofeedback, podstaw generacji i rejestracji sygnału EEG oraz funkcjonalnego znaczenia poszczególnych fal mózgowych i metod ich analizy. Omówione zostaną także parametry oceny, rozkład, oraz prawidłowe i nieprawidłowe (występujące w różnych zaburzeniach) wzorce aktywności bioelektrycznej mózgu.

Pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, będziecie Państwo mieli możliwość sprawdzenia i udoskonalenia swoich umiejętności w zakresie samodzielnej konfiguracji sprzętu EEG Biofeedback, a także będziecie wykonywać badania diagnostyczne oraz interpretować ich wyniki.

Głównym zadaniem szkolenia są ćwiczenia, mające na celu poprawienie kompetencji dotyczących wyboru i opracowania protokołów terapeutycznych, przygotowania i konfiguracji ustawień treningowych oraz samego wykonania treningów.

Dodatkowo zajęcia są wzbogacone o część konsultacyjną, w trakcie której Kursant może indywidualnie omówić z Wykładowcą problemy z którymi spotkał się wcześniej, samodzielnie prowadząc terapię.

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT SZKOLENIA POD NUMEREM TELEFONU 22 724-69-40.


Informujemy, że już jest dostępna 2 część książki „Szkolenie licencyjne specjalisty i terapeuty biofeedbacku” pod redakcją dr A.Kubik.   Zapraszamy do zakupu.

BFB cz 2 ksiazki