Witamy w Akson – Ośrodku Kształcenia Medycznego

Poznaj nasze aktualne szkolenia!

Akson jest jedynym ośrodkiem kształcenia medycznego w Polsce, który uzyskał akredytację Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej i jest jego wyłącznym przedstawicielem.

Wszystkie oferowane przez Akson szkolenia są prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę terapeutów i lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy gwarantują najwyższy poziom wiedzy merytorycznej oraz praktycznych aspektów pracy z wykorzystaniem EEG, EEG Biofeedback, EMG, TMS oraz potencjałów wywołanych.

W trakcie szkolenia prezentujemy i omawiamy prawdziwe zagadnienia kliniczne, z którymi w przyszłości nasi kursanci będą mieli do czynienia w codziennej pracy. Zajęcia są prowadzone w małych, kameralnych grupach, co przekłada się na wysoki poziom kształcenia i zrozumienia omawianych zagadnień. Uczestnicy kształcenia medycznego w Akson mają zagwarantowany wysoki poziom kursu, który pozwoli na kompleksowe przygotowanie się do egzaminu, a następnie uzyskanie certyfikatu końcowego. W trakcie szkolenia zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe, gotowe konspekty sesji dla najczęściej spotykanych przypadków.

Dodatkowo w tracie szkolenia stacjonarnego uczestnicy mają zapewniony catering (napoje zimne, kawa, herbata, przekąski oraz lunch).

Wszystkie oferowane przez Akson szkolenia są prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę terapeutów i lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy gwarantują najwyższy poziom wiedzy merytorycznej oraz praktycznych aspektów pracy z wykorzystaniem EEG, EEG Biofeedback, EMG, TMS oraz potencjałów wywołanych.

 

KURS QEEG

Ośrodek Kształcenia Medycznego Akson w Milanówku jest organizatorem certyfikowanego szkolenia QEEG dla lekarzy. Kurs QEEG służy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych w neurologicznym i psychologicznym leczeniu pacjentów. Ukończenie szkolenia pozwala zdobyć nowe umiejętności i dodatkową wiedzę, które będą pomocne w prowadzeniu własnego gabinetu lub pracy w specjalistycznej poradni neurologicznej. Szkolenia QEEG odbywają w trybie stacjonarnym w siedzibie ośrodka w Milanówku pod Warszawą. W pobliżu znajduje się baza noclegowa, polecana kursantom na kilkudniowe szkolenia weekendowe.

QEEG – szkolenie z kadrą najlepszych specjalistów 

Kurs QEEG to specjalistyczne szkolenie, umożliwiające zdobycie wiedzy i umiejętności zastosowania zestawu Biofeedbackw badaniu i diagnozowaniu pacjenta. Wykonanie badania QEEG jest istotnym elementem w rozpoznaniu wielu zaburzeń i chorób układu nerwowego. W związku z tym lekarz/terapeuta po szkoleniu QEEG otrzymuje odpowiednie narzędzia, które pozwalają zlokalizować obszary nieprawidłowej czynności bioelektrycznej.rrr

Szkolenia QEEG dla lekarzy dają możliwość uzyskania certyfikatu uprawniającego do obsługi sprzętu pozwalającego zobaczyć pełniejszy obraz pracy mózgu pacjenta i rozpoznać przyczyny dolegliwości. Warsztaty prowadzone przez kadrę specjalistów pozwalają zrozumieć, jak prawidłowo wykorzystywać aparat i interpretować wyniki badania. 

Szkolenie QEEG – harmonogram kursów na bieżący i nadchodzący rok 

Specjalistyczne szkolenia dla lekarzy z zakresu QEEG pozwalają podnosić kwalifikacje i umożliwiać podnoszenie kompetencji zawodowych w praktyce. Otrzymując odpowiedni certyfikat, terapeuta dostaje możliwość korzystania z innowacyjnej metody diagnozowania, co sprawia, że satysfakcja obu stron rośnie. Lekarze i terapeuci, którzy zdecydują się na kursy w Ośrodku Kształcenia Medycznego Akson, mają do dyspozycji duży wybór kursów, szkoleń i warsztatów certyfikowanych przezPolskie Towarzystwo Neurofizjologii KlinicznejPTNK. Szczegółowy harmonogram kursów ośrodek udostępnia na swojej stronie internetowej w intuicyjnym kalendarzu. Organizator zaprasza lekarzy i osoby z wykształceniem medycznym do skorzystania z oferty i systematycznego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz możliwości leczenia pacjentów potrzebujących specjalistycznej opieki medycznej.

[ultimatemember form_id="656"]