Witamy w Akson – Ośrodku Kształcenia Medycznego

Poznaj nasze aktualne szkolenia!

Akson jest jedynym ośrodkiem kształcenia medycznego w Polsce, który uzyskał akredytację Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej i jest jego wyłącznym przedstawicielem.

Wszystkie oferowane przez Akson szkolenia są prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę terapeutów i lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy gwarantują najwyższy poziom wiedzy merytorycznej oraz praktycznych aspektów pracy z wykorzystaniem EEG, EEG Biofeedback, EMG, TMS oraz potencjałów wywołanych.

W trakcie szkolenia prezentujemy i omawiamy prawdziwe zagadnienia kliniczne, z którymi w przyszłości nasi kursanci będą mieli do czynienia w codziennej pracy. Zajęcia są prowadzone w małych, kameralnych grupach, co przekłada się na wysoki poziom kształcenia i zrozumienia omawianych zagadnień. Uczestnicy kształcenia medycznego w Akson mają zagwarantowany wysoki poziom kursu, który pozwoli na kompleksowe przygotowanie się do egzaminu, a następnie uzyskanie certyfikatu końcowego. W trakcie szkolenia zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe, gotowe konspekty sesji dla najczęściej spotykanych przypadków.

Dodatkowo w tracie szkolenia stacjonarnego uczestnicy mają zapewniony catering (napoje zimne, kawa, herbata, przekąski oraz lunch).

Wszystkie oferowane przez Akson szkolenia są prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę terapeutów i lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy gwarantują najwyższy poziom wiedzy merytorycznej oraz praktycznych aspektów pracy z wykorzystaniem EEG, EEG Biofeedback, EMG, TMS oraz potencjałów wywołanych.

 

TMS

Kurs dla lekarzy i techników specjalizujących się w zakresie neurologii, psychiatrii i rehabilitacji

KURS TMS

Specjalistyczny kurs TMS dla lekarzy daje możliwość zdobycia nowych umiejętności potwierdzonych certyfikatem i wprowadzenia innowacyjnej metody leczenia do swojego gabinetu lub poradni neurologicznej. Przedmiotem szkolenia jest przezczaszkowa stymulacja magnetyczna TMS – nieinwazyjna metoda leczenia pacjentów z problemami neurologicznymi i psychicznymi. Kurs neurostymulacji TMS to realny wkład w podnoszenie swoich kwalifikacji, które jest nieodłącznym elementem pracy zawodowej lekarza i technika. Ukończenie kursu TMS formalnie umożliwia prowadzenie leczenia zaburzeń bezpieczną metodą neurostymulacji przezczaszkowej we własnym gabinecie.

Stacjonarne szkolenie TMS prowadzone przez najlepszych 

Szkolenia TMS organizowane stacjonarnie m.in. w Milanówku prowadzi wyspecjalizowana kadra z wieloletnim doświadczeniem. Misją Ośrodka Kształcenia Medycznego Akson jest przede wszystkimpropagowanie wiedzy specjalistycznej w dziedzinie neurologii i edukowanie specjalistów – lekarzy, terapeutów, pielęgniarek, pielęgniarzy, fizjoterapeutów i techników medycznych.

Wysoki poziom merytoryczny szkoleń medycznych TMS jest efektem profesjonalizmu terapeutów prowadzących kursy, szkolenia i warsztaty. Ukończenie kursu TMS dla lekarzy umożliwia zdobycie większej wiedzy merytorycznej i praktycznych umiejętności w prowadzeniu terapii takich zaburzeń jak m.in.: 

  • depresja lekooporna;
  • OCD (zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne)
  • Uzależnienia
  • PTSD (zespół stresu pourazowego)

Szkolenia TMS dla lekarzy 

Kurs TMS dla lekarzy umożliwia rozwój kariery zawodowej i pozwala wprowadzić innowacyjne metody leczenia pacjentów m.in. w poradni neurologicznej. Ukończenie szkolenia TMS daje bardzo dużo zarówno lekarzowi specjaliście, jak i pacjentowi. Warto więc wziąć udział w kursach, szkoleniach i warsztatach w ośrodku oferującym specjalistyczną wiedzę na najwyższym poziomie. Harmonogram kursów znajduje się w kalendarzu na naszej stronie.

ALTERNATYWNIE

**Kurs TMS: Nowoczesne Metody Leczenia dla Lekarzy**

Specjalistyczny kurs TMS dla lekarzy otwiera nowe horyzonty w dziedzinie neurologii, umożliwiając zdobycie cennych umiejętności potwierdzonych certyfikatem. Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna TMS to innowacyjna i nieinwazyjna metoda leczenia pacjentów z różnorodnymi problemami neurologicznymi i psychicznymi. Kurs ten nie tylko wzbogaca wiedzę merytoryczną, ale również formalnie umożliwia lekarzom prowadzenie bezpiecznej neurostymulacji we własnych gabinetach.

Korzyści z Udziału w Kursie TMS:

  1. Nowoczesne Metody Leczenia: Kurs TMS wprowadza lekarzy w świat nowoczesnych technik neurostymulacji, umożliwiając skuteczne leczenie pacjentów m.in. z depresją lekooporną, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi (OCD), uzależnieniami, czy zespołem stresu pourazowego (PTSD).
  1. Stacjonarne Szkolenie z Najlepszymi: Szkolenia TMS organizowane są stacjonarnie w Milanówku przez Akson, pod opieką wyspecjalizowanej kadry z wieloletnim doświadczeniem. Misją Ośrodka Kształcenia Medycznego Akson jest propagowanie wiedzy specjalistycznej w dziedzinie neurologii i edukacja profesjonalistów.
  1. Wzrost Kariery Zawodowej: Ukończenie kursu TMS dla lekarzy nie tylko poszerza wiedzę, ale także otwiera drzwi do wprowadzenia innowacyjnych metod leczenia w praktyce zawodowej, zwłaszcza w poradniach neurologicznych.
  1. Skuteczna Terapia Dla Pacjenta: Pacjenci korzystający z terapii TMS doświadczają skutecznej pomocy w leczeniu różnorodnych schorzeń psychicznych i neurologicznych, poprawiając swoją jakość życia.
  1. Współczesne Rozwiązania dla Lekarzy Specjalistów: Kurs TMS umożliwia lekarzom specjalistom rozwój kariery zawodowej, dostarczając narzędzi do skutecznego zarządzania różnorodnymi zaburzeniami.

Wzięcie udziału w Kursach TMS to Inwestycja w Własny Rozwój. Sprawdź Nasz Harmonogram Kursów na Naszej Stronie i Dołącz do Nas!

[ultimatemember form_id="656"]