Witamy w Akson – Ośrodku Kształcenia Medycznego

Poznaj nasze aktualne szkolenia!

Akson jest jedynym ośrodkiem kształcenia medycznego w Polsce, który uzyskał akredytację Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej i jest jego wyłącznym przedstawicielem.

Wszystkie oferowane przez Akson szkolenia są prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę terapeutów i lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy gwarantują najwyższy poziom wiedzy merytorycznej oraz praktycznych aspektów pracy z wykorzystaniem EEG, EEG Biofeedback, EMG, TMS oraz potencjałów wywołanych.

W trakcie szkolenia prezentujemy i omawiamy prawdziwe zagadnienia kliniczne, z którymi w przyszłości nasi kursanci będą mieli do czynienia w codziennej pracy. Zajęcia są prowadzone w małych, kameralnych grupach, co przekłada się na wysoki poziom kształcenia i zrozumienia omawianych zagadnień. Uczestnicy kształcenia medycznego w Akson mają zagwarantowany wysoki poziom kursu, który pozwoli na kompleksowe przygotowanie się do egzaminu, a następnie uzyskanie certyfikatu końcowego. W trakcie szkolenia zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe, gotowe konspekty sesji dla najczęściej spotykanych przypadków.

Dodatkowo w tracie szkolenia stacjonarnego uczestnicy mają zapewniony catering (napoje zimne, kawa, herbata, przekąski oraz lunch).

Wszystkie oferowane przez Akson szkolenia są prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę terapeutów i lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy gwarantują najwyższy poziom wiedzy merytorycznej oraz praktycznych aspektów pracy z wykorzystaniem EEG, EEG Biofeedback, EMG, TMS oraz potencjałów wywołanych.

 

EEG BIOFEEDBACK STOPIEŃ 2 KRAKÓW

Kurs II stopnia dla terapeutów EEG Biofeedback I stopnia

EEG BIOFEEDBACK STOPIEŃ 2 MILANÓWEK

Kurs II stopnia dla terapeutów EEG Biofeedback I stopnia

EEG BIOFEEDBACK STOPIEŃ 2 SOPOT

Kurs II stopnia dla terapeutów EEG Biofeedback I stopnia

EEG BIOFEEDBACK STOPIEŃ II NOWY SĄCZ

Kurs II stopnia dla pedagogów, psychologów, terapeutów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych tematyką terapii EEG-Biofeedback

Kursy EEG Biofeedback II stopnia są przeznaczone dla osób, które ukończyły kurs I stopnia. Trener EEG Biofeedback, który otrzymał tytuł w innym ośrodku niż AKSON, ma obowiązek dostarczyć dokument potwierdzający ukończenie szkolenia EEG Biofeedback I stopnia.

Szkolenie EEG Biofeedback 2 stopień umożliwia podniesienie kwalifikacji oraz pogłębienie wiedzy w zakresie ADD, ADHD, dyskalkulii i dysleksji. W trakcie szkolenia można również omówić 3-5 badań z praktyki własnej oraz zadawać pytania i wyciągać wnioski na temat zdobytej wiedzy. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje Zaświadczenie i tytuł Trenera EEG Biofeedback II stopnia.

Podczas tego szkolenia poznasz m.in.:

 • zasady rozkładu przestrzennego fal mózgowych,
 • wpływ leków i innych substancji na wyniki zapisu EEG/QEEG,
 • niezbędne normy do analizy badania QEEG,
 • zasady wykonania badania QEEG z 11 punktów,
 • zasady prowadzenia terapii Neurofeedback poza pasem centralnym,
 • protokoły klasyczne i specyficzne,

Nauczysz się również:

 • jak wykonywać badanie QEEG z punktów Fz, F3, F4, Cz, C3, C4, Pz, P3, P4, T3, T4 przy zastosowaniu prób oczy otwarte, oczy zamknięte,
 • jak interpretować wyniki uzyskane z badania QEEG z uwzględnieniem rozkładu przestrzennego,
 • jak prowadzić terapię Neurofeedback w zaburzeniach zachowania, dysleksji, dyskalkulii, depresji i zaburzeniach ze spektrum autyzmu.

Intensywne kursy EEG Biofeedback dla terapeutów

EEG Biofeedback 2 stopień to szkolenie, które stanowi wartościowe uzupełnienie pracy każdego pedagoga, psychologa czy coacha. Po ukończeniu kursu można pracować z osobami, które mają trudności w nauce, zaburzenia zachowania, problemy z koncentracją, dysleksję, dysgrafię lub dyskalkulię. Kursy dla terapeutów EEG Biofeedback II stopnia dają również nowoczesne narzędzia do pracy z osobami zmagającymi się z ADD, ADHD, stresem, depresją, problemami ze snem, zaburzeniami behawioralnymi czy niską samooceną. 

Szkolenie EEG Biofeedback II stopnia pozwala:

 • omówić badania z praktyki własnej,
 • wyciągnąć wnioski z dotychczasowej praktyki zawodowej,
 • zadawać pytania ekspertom,
 • powtórzyć najważniejsze informacje na temat terapii EEG Biofeedback,
 • podsumować wiedzę zdobytą podczas kursu EEG Biofeedback I stopnia,
 • pogłębić wiedzę w zakresie ADD, ADHD, dyskalkulii i dysleksji,
 • podnieść kwalifikacje,
 • ubiegać się o licencję Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.

Ze względu na swoją bezinwazyjność i atrakcyjność dla pacjenta EEG Biofeedback cieszy się coraz większą popularnością – również wśród sportowców i menedżerów. Na szkolenia EEG Biofeedback II stopnia zapraszamy trenerów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie pracy tą metodą. Neurofeedback wzmacnia i usprawnia funkcjonowanie mózgu u osób zdrowych, którym zależy m.in. na poprawie pamięci, szybkości myślenia i koncentracji, skróceniu czasu reakcji, zwiększeniu odporności na stres czy zmniejszeniu napięcia emocjonalnego.  

Szkolenie EEG Biofeedback w AKSON – dlaczego my?

Kursy dla terapeutówrealizowane ciągiem przez 4 dni – podczas intensywnych zajęć rozwiniesz kompetencje oraz zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnej pracy. Szkolenia Neurofeedback odbywają się w małych grupach, co przekłada się na wysoki poziom kształcenia i pozwala poświęcić uwagę każdemu uczestnikowi. Ze względu na konieczność pracy z elektroencefalografem nasze kursy niemedyczne odbywają się wyłącznie stacjonarnie – kursanci pracują na 4-kanałowych głowicach EEGDigiTrack Biofeedback firmy Elmiko. AKSON to także jedyny ośrodek kształcenia medycznego w Polsce z akredytacją Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej – jesteśmy wyłącznym przedstawicielem PTNK w naszym kraju. Szkolenia odbywają się w kilku polskich miastach.

Cena szkolenia obejmuje:

 • teoretyczną i praktyczną część kursu,
 • materiały szkoleniowe,
 • pracę na zaawansowanym sprzęcie firmy Elmiko,
 • catering w czasie przerw,
 • zaświadczenie ukończenia szkolenia,
 • tytuł Trenera EEG Biofeedback II stopnia.

AKSON to akredytowany ośrodek szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, który zapewnia najwyższą jakość kształcenia w zakresie terapii Neurofeedback. Kurs EEG Biofeedback 2 stopień jest dostępny wyłącznie dla uczestników, którzy uzyskali tytuł Trenera EEG Biofeedback I stopnia.

[ultimatemember form_id="656"]