Konsultacje ONLINE dla terapeutów Biofeedback

Witamy w Akson – Ośrodku Kształcenia Medycznego

Poznaj nasze aktualne szkolenia!

Akson jest jedynym ośrodkiem kształcenia medycznego w Polsce, który uzyskał akredytację Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej i jest jego wyłącznym przedstawicielem.

Wszystkie oferowane przez Akson szkolenia są prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę terapeutów i lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy gwarantują najwyższy poziom wiedzy merytorycznej oraz praktycznych aspektów pracy z wykorzystaniem EEG, EEG Biofeedback, EMG, TMS oraz potencjałów wywołanych.

W trakcie szkolenia prezentujemy i omawiamy prawdziwe zagadnienia kliniczne, z którymi w przyszłości nasi kursanci będą mieli do czynienia w codziennej pracy. Zajęcia są prowadzone w małych, kameralnych grupach, co przekłada się na wysoki poziom kształcenia i zrozumienia omawianych zagadnień. Uczestnicy kształcenia medycznego w Akson mają zagwarantowany wysoki poziom kursu, który pozwoli na kompleksowe przygotowanie się do egzaminu, a następnie uzyskanie certyfikatu końcowego. W trakcie szkolenia zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe, gotowe konspekty sesji dla najczęściej spotykanych przypadków.

Dodatkowo w tracie szkolenia stacjonarnego uczestnicy mają zapewniony catering (napoje zimne, kawa, herbata, przekąski oraz lunch).

Wszystkie oferowane przez Akson szkolenia są prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę terapeutów i lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy gwarantują najwyższy poziom wiedzy merytorycznej oraz praktycznych aspektów pracy z wykorzystaniem EEG, EEG Biofeedback, EMG, TMS oraz potencjałów wywołanych.

 

Jesteś terapeutą EEG Biofeedback? W Ośrodku Kształcenia Medycznego AKSON możesz wziąć udział w konsultacjach online przeznaczonych dla osób, które ukończyły szkolenia EEG BiofeedbackI lub II stopnia. Nasze konsultacje online kierujemy do psychologów, psychoterapeutów, logopedów, pedagogów, pedagogów specjalnych, nauczycieli i innych trenerów Neurofeedback. Celem konsultacji jest wsparcie trenerów w rozwoju zawodowym, dlatego ofertę adresujemy do praktyków, którym zależy na jak najlepszych wynikach terapeutycznych.

EEG Biofeedback, konsultacje online – dlaczego warto?

Masz pacjenta, który w sposób niejednoznaczny reaguje na zastosowaną terapię? A może chcesz się zapoznać z ciekawymi przypadkami z praktyki innych terapeutów? Zapisz się na konsultacje online, podczas których skupimy się na analizie konkretnych przypadków i odpowiemy na nurtujące pytania.

Konsultacje online dla terapeutów Neurofeedback pozwalają:

  • podnieść umiejętności terapeuty,
  • zrozumieć bardziej skomplikowane zagadnienia i przypadki,
  • wymienić się doświadczeniami ze specjalistami i innymi terapeutami EEG Biofeedback,
  • omówić przypadki pacjentów, którzy niejednoznacznie reagują na terapię,
  • wspólnie przeanalizować badania QEEG i protokoły terapeutyczne,
  • znaleźć najlepsze rozwiązania, które pozwolą osiągnąć oczekiwane efekty terapii,
  • uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania,
  • poznać innych terapeutów Neurofeedback,
  • zapoznać się z najnowszymi trendami i wyzwaniami w dziedzinie EEG Biofeedbacku.

Ukończenie kursu medycznego nie oznacza zakończenia nauki. EEG Biofeedback jest dziedziną, która cały czas się rozwija, dlatego terapeuci powinni być na bieżąco z najnowszymi trendami. W trakcie pracy wielu terapeutów Neurofeedback spotyka się również z trudnymi przypadkami, które wymagają konsultacji z innymi specjalistami. Konsultacje online dla terapeutów to sposób, by doskonalić swoje podejście do terapii EEG Biofeedback i uzyskać wsparcie ekspertów, którzy pomogą przeanalizować konkretne przypadki. Efekty konsultacji to nie tylko pogłębiona wiedza, lecz przede wszystkim lepsze wyniki terapeutyczne.

Konsultacje online w AKSON – dlaczego my?

Ofertę konsultacji online adresujemy zarówno do terapeutów, którzy ukończyli szkolenia w AKSON, jak i absolwentów innych ośrodków szkoleniowych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w rozwoju terapeutycznym – jesteśmy jedynym ośrodkiem kształcenia medycznego w Polsce, który uzyskał akredytację Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.

Wszystkie kursy w AKSON – w tym również konsultacje online dla terapeutów – są prowadzone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy zapewniają najwyższy poziom kształcenia teoretycznego i praktycznego. Dodatkową zaletą konsultacji online jest praca grupowa polegająca na wspólnej analizie przypadków oraz panel dyskusyjny z udziałem ekspertów lub doświadczonych praktyków. Sprawdź listę zbliżających się szkoleń i zapisz się online – liczba miejsc jest ograniczona!

[ultimatemember form_id="656"]